juko
    Sprzątamy świat dla Ciebie !


    Żeby nas śmieci nie zasypały
    dbajmy o otocznie  i segregujmy odpady
    juko
    Twoje odpady naszym problemem !


    Kompleksowa Gospodarka Odpadami


    juko
    Chrońmy nasze wspólne środowisko


    Jesteśmy zawsze blisko
    dbając o Ciebie i środowisko

    PIOTRKÓW TRYB. - sektor III

    HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH, SELEKTYWNYCH, BIO, GABARYTÓW, DRZEWEK ŚWIĄTECZNYCH DLA SEKTORA III ROK 2021 I 2022 ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

     

    WSZYSCY MIESZKAŃCY ZOBOWIĄZANI SĄ DO WYSTAWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH i SEGREGOWANYCH DO GODZINY 6.00!!!


    Podział miasta Piotrków Tryb. - sektor III na rejony:
     

    ZABUDOWA WIELORODZINNA (Wspólnoty i budynki TBS): 1-go Maja, Cisowa, Doroszewskiego, Modrzewskiego, Hutnicza, Jasna, Kochanowskiego, Kołłątaja, Kostromska, Kościelna, Łódzka, Matejki, Mireckiego, Niecała, Okrzei, Nowowiejska, Polna, Północna, Rembeka, Sadowa, Sąsiedzka, Słowackiego, Szeroka, Szkolna, Topolowa,  Żabia, Żródlana, Wysoka, Wojska Polskego

    ZABUDOWA WIELORODZINNA (spółdzielnie mieszkaniowe): Daniłowskiego, Doroszewskiego, Frycza-Modrzewskiego, Hutnicza, Kołłątaja, Konopnickiej, Kostromska, Kościelna, Łódzka, Matejki, Polna, Słowackiego, Sadowa, Szkolna, Wojska Polskiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamenhofa
     

    ZABUDOWA JEDNORODZINNA:


    REJON I: CAŁA, GOŚCINNA, KAROLINOWSKA, KASZTELAŃSKA, ŁÓDZKA, NOWOWIEJSKA, SOKOLA, STEPOWA, SWOJSKA, TURYSTYCZNA, TWARDA, UPRAWNA, WĄSKA, WIATRACZNA (32, 38, 67 od Kasztelańskiej do trasy), WIENIAWSKIEGO, ZAGONOWA, ZGODNA, ŻÓŁTA

    REJON II: AKACJOWA, ALTANOWA, CISOWA, CZEREMCHY, GRABOWA, JARZYNOWA, JASNA, JAWOROWA, KALINOWA, KOSTROMSKA (od 1 do 53a, od 2 do 60), KOSZYKOWA, LIMBOWA, MAKOWA, MIESZKOWSKIEGO, MIGDAŁOWA, MODRZEWIOWA, OLCHOWA, SADOWA, SĄSIEDZKA, SIELANKOWA, SKOŚNA, SŁOWIAŃSKA, TĘCZOWA, WARZYWNA, WIĄZOWA, WIKLINOWA, WILLOWA, WOJSKA POLSKIEGO (od Armii Krajowej do 188 i do 191a), ZAUŁEK

    REJON III: BRZOZOWA,  BYSTRA, CEDROWA, CZYSTA, DĘBOWA, DIAMENTOWA, GŁĘBOKA, JARZĘBINOWA, KAMIENNA, KLONOWA, LETNIA, LIPOWA, LIŚCIASTA, PŁYTKA, PRZELOTOWA, RZECZNA, STAWOWA, URWISTA,  ŹRÓDLANA

    REJON IV: 1 MAJA,  ARMII KRAJOWEJ (od Łódzkiej do Słowackiego), DANIŁOWSKIEGO, HUTNICZA, KARŁOWICZA, KOCHANOWSKIEGO, KOŚCIELNA, MONIUSZKI, NIECAŁA, OKRZEI, OWOCOWA, POLNA, PÓŁNOCNA, PRZESKOK, PRZYSZŁA, SŁOWACKIEGO (od nr 29 do końca), STALOWA, STASZICA, STROMA, SZEROKA, SZKOLNA, SZYMANOWSKIEGO, TOPOLOWA, TWARDOSŁAWICKA, WOJSKA POLSKIEGO (do Armii Krajowej), WYSOKA, WYSPIAŃSKIEGO, ZAWODZIE (od Słowackiego do Wojska Polskiego), ŻABIA

    REJON V: 25 PUŁKU PIECHOTY, BRACI MYCKÓW, BRZEŹNICKA, BUDZANOWSKICH, CHOPINA, CZYŻEWSKIEGO, DEMCZYKA, FABIANIEGO, GĘSIA, HERBERTA,  HUBALA, J.PIWNIKA, KAŁUŻY, KOWALÓWKI, ŁOTOCKIEGO, MAJEWSKIEGO, MIŁOSZA, PAWŁOWSKA,  PCK, PORAZIŃSKIEJ, POWSTAŃCÓW WARSZ., PROMIENNA, PUSZCZYŃSKIEGO, RODZINY RAJKOWSKICH, SZARYCH SZEREGÓW, ŚWITALSKIEGO, TRYBUSA, WIATRACZNA (bez 32, 38, 67), WOJSKA POLSKIEGO (od 190, od 193 do końca)