juko
    Sprzątamy świat dla Ciebie !


    Żeby nas śmieci nie zasypały
    dbajmy o otocznie  i segregujmy odpady
    juko
    Twoje odpady naszym problemem !


    Kompleksowa Gospodarka Odpadami


    juko
    Chrońmy nasze wspólne środowisko


    Jesteśmy zawsze blisko
    dbając o Ciebie i środowisko

    SULEJÓW

     

    HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH, SEGREGOWANYCH, BIO I WIELKOGABARYTOWYCH NA ROK 2022 ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

     

    WSZYSCY MIESZKAŃCY ZOBOWIĄZANI SĄ DO WYSTAWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH i SEGREGOWANYCH DO GODZINY 7.00!!!
     

    Podział Gminy Sulejów na trasy:

    TRASA 1: Adelinów, Biała, Bilska Wola, Bilska Wola Kolonia, Dorotów, Karolinów, Klementynów, Krzewiny, Kurnędz, Mikołajów, Piotrów, Podlubień, Salkowszczyzna, Winduga, Łęczno

    TRASA 2: Kałek, Podkałek, Poniatów

    TRASA 3: Kłudzice, Łazy Dąbrowa, Witów, Witów Kolonia, Zalesice, Zalesice Kolonia

    TRASA 4: Korytnica, Przygłów, Uszczyn

    TRASA 5: Barkowice, Barkowice Mokre, Koło, Nowa Wieś

    TRASA 6: Włodzimierzów

    TRASA 7: Sulejów ul. Nadradońka, Podklasztorze ul. Archeologów, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Fosa, Grodzka, Grunwaldzka, Herbowa, Huzarska, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Kirasjerów, Królowej Jadwigi, Książęca, Letniskowa, Łąkowa, Łowiecka, Małego Rycerza, Mauretańska, Mieszka I, Opacka, Piaskowa, Piastowska, Połaniecka, Romańska, Rycerska, Sportowa, Starorzeczna, Tarkowa, Ustronna, Wczasowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wspólna, Wykopaliskowa, Wypoczynkowa, Zakole, Zamkowa, Zamurowa, Zielona

    TRASA 8: Sulejów część lewobrzeżna ulice: Akacjowa, Błonie, Brzozowa, Cmentarna, Częstochowska, Górna, Klonowa, Krótka, ks. Jana Umińskiego, Leśna, Lipowa, Malinowa, Milejowska, Nadpiliczna, Parkowa, Piotrkowska, Plac Straży, Podkurnędz, Podole, Podwłodzimierzów, Polna, Południowa, Przydziałki, Stanisława Psarskiego, Staropiotrkowska, Szkolna, Topolowa, Torowa, Wąska, Wodna, WÓJTOSTWO

    TRASA 9: Sulejów część prawobrzeżna ul. Cicha, Dobra Woda, Działkowa, Góra Strzelecka, Handlowa, Klasztorna, Łączna, Miła, Opoczyńska, Plac Targowy, Sadowa, Św. Jana, Targowa, Widok, Wschodnia od nr 1 do drogi krajowej 74, Źródlana

    TRASA 10: Sulejów część prawobrzeżna ul. Garncarska, Generała Grota-Roweckiego, Kamienna, Konecka, Kwiatowa, Konfederatów Barskich, Kopalnia Dolna, Kopalnia Górna, Kubusia Puchatka, Kuligowska, Nadrzeczna, Ogrodowa, Piaskowa, Przejazd, Rynek, Słoneczna, Spacerowa, Studziennicka, Taraszczyńska, Wapienna, Wschodnia od drogi krajowej 74 do nr 32